Kryesore

“Me miq të mirë”, ja si po i kalon pushimet Elisa Spiropali


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 26/08/18 |
mapo.al

“Me miq të mirë”, shkruan Spiropali, ish-drejtoresha e Doganave, e cila aktualisht mban postin e Koordinatorit Kombëtar të Bashkëqeverisjes me publikun në Partisë Socialiste. Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali ka zgjedhur Vlorën për të pushuar.


Gjatë pushimeve mbrëmja e ka gjetur me miq të mirë, siç shkruan ajo, teksa shihet se në të njëjtin ambient me kolegun socialist Musa Ulqini, si dhe me Ministren e Ekonomisë, Milva Ikonomi. / afp


1

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas