ShowBizz

Enca, vendim të papritur për bashkëpunimin me Noizyn… ‘çmendet’ rrjeti

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 15:10 - 29/08/18 |
mapo.al

Dy prej këngëtarëve më të njohur të shoëbizit shqiptar, Enca dhe Noizy, disa kohë më parë sollën bashkëpunimin e suksesshëm ‘Bow down’, i cili theu rekorde shikueshmërie në Youtube.


Mirëpo së fundmi, Enca ka marrë veprimin e papritur për bashkëpunimin me Noizyn.Ajo e ka fshirë këngën nga kanali i saj në Youtube pa dhënë asnjë shpjegim.


Ndërkohë, Noizy vazhdon të ketë në profilin e tij këngën ‘Ata nuk e din’, e cila ishtë një prej bashkëpunimeve të dyshes disa kohë më parë.

Image

Image

 


Etiketa: , , , ,

Pas