“E kemi keq punën”, deputeti socialist sqaron të vërtetën e emrit tek përgjimet

Deputeti i PS Jurgis Çyrbja, ka reaguar pas publikimit të përgjimeve nga Prokuroria, ku ai rezulton se ka komunikuar me Gilmando Danin, një prej anëtarëve dhe miqve të ngushtë të Emiliano Shullazit. Çyrbja në reagimin e tij në Facebook, shkruan se është i detyruar që të jap një shpjegim për këtë ngjare, por shton se … Continue reading “E kemi keq punën”, deputeti socialist sqaron të vërtetën e emrit tek përgjimet