Albëria duke pirë një gotë verë… shfaqet më e nxehtë se asnjëherë

Postuar më: 03 December 2017 13:39

Për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj vitet tanimë janë thjesht numra.

Edhe pse është bërë gjyshe prej pak vitesh Albëria na ka vërtetuar se ka një trup që edhe vajzat e reja duhet ta kenë zili.

Ajo ka postuar në Instastory një foto e veshur me peshqir banjoje dhe me një gotë verë në duar, nuk kuptohet cfarë do të tregojë, por me gjasë është provokimi i saj i radhës dhe mesa duket goxha i nxehetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *