Bleona provon byrek e fasule në emision: Nuk kam ngrënë as drekë…

Postuar më: 18 November 2017 22:09

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti që shpesh gjendet në qendër të lajmeve rozë për shkak të ‘bëmave’ të saj, e ka shkruar edhe një të freskët.

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatori dhe komediani Ermal Mamaqi e ka pyetur Bleonën nëse e ha byrekun dhe këngëtarja i është përgjigjur që po.

Madje ka shtuar “se nuk ka ngrënë as drekë”.

Por nuk ka mjaftuar, Ermali e ka pyetur edhe për fasulet, ushqimin tradicional shqiptar nëse e ha dhe sërish Bleona s’ka bërë naze, duke i ngrënë në studio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *