Kryesore

Zyrtare/ Ndryshimet në sekretariat, kush ikën dhe kush vjen në PS…

Asambleja e Partisë Socialiste miratoi sot ndryshimet në sekretariatin e parties.


Po sot anetarë të kryesisë së PS-së janë përfshire me vendim edhe Ulsi Manja dhe Ermonela Felaj

Ndryshimet sa më poshte, sipas vendimit të Asamblesë Kombëtare;

Sekretar për organizimin Arben Pëllumbi

Nën sekretar Shpat Kolgega

Nën sekretare Ermira Rusi

Për sektorin e burimeve njerëzore

Senida mesi

Romina Kuko

Partia dixhitale

Ilir Beqaj

Sektori i emigracionit

Laert Duraj

Nën sekretar Artemis Dralo

Sekretar për bashkëqeverisjen dhe aleancën me qytetarët

Petro Koçi sekretar

Elisa Spiropali sekretare për bashkëqeverisje

Sekretari për çështjet zgjedhore

Bledi Çuçi

Nën sekretar Julian Hodaj

Nën sekretar Eridian Salianji

Sekretar për marrëdhëniet me mediat e shoqërinë civile

Alfred Peza

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas