Kryesore

‘Zoti ta shtoftë inatin’, deputeti i PD ironi me Ramën


               Publikuar në : 20:18 - 03/09/18 |
mapo.al

Edi Rama e ka marrë përgjigjen e parë pas reagimit me ironi të tij, për mbledhjen e opozitës së bashkuar të zhvilluar pasditen e sotme në Shkodër.


Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri i është përgjigjur me të ‘njëjtën monedhë’, reagimit të Ramës.

Ky i fundit reagoi kundër opozitës, por nuk tha asnjë fjalë për Shkodrën dhe shkodranët të cilët janë në ditë të vështira, pasi krimi ka pushtuar qytetin.

Reagimi i Gent Strazimirit:

‘E gjithë vëmendja tek njerëzit’… jo tek shkodranët?!

Opozita është tek shkodranët e jo ‘tek njerëzit’?!

Ty veç Zoti ta shtoftë inatin e po e çil at derë or ‘trim’!!!!!

#piazzale_loretto

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas