Sport

Zlatan Ibrahimoviç i rilindur, sërish shënon gol vendimtar për ekipin në MLS

Zlatan Ibrahimoviç po tregon formë të jashtëzakonshme në kampionatin Amerikan, MLS. Në ndeshjen debutuese ai arriti të shënonte 2 herë dhe madje edhe të asistonte.

  

Megjithatë Ibra nuk është ndalur. Suedezi mbrëmjen e djeshme ka arritur të shënoj përsëri. Ish-ylli i Celsit, Eshli Kol i ka dhuruar atij një kros të bukur dhe gjigandi nuk ka falur. Ibra i ka dhënë sërisht fitoren ekipit të tij me këtë gol dhe e ngjit ekipin e tij përkohësisht në vendin e dytë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas