Kronika

Zjarr në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë


               Publikuar në : 20:28 - 20/07/18 |
mapo.al

Një zonë me shkurre në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes së të premtes.


Forcat zjarrfikëse mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas