Kronika

Zjarr në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë

Një zonë me shkurre në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes së të premtes.


Forcat zjarrfikëse mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas