Kronika, Kryesore

Zjarr i madh në Dhërmi, rrezikohen edhe objekte

Një sipërfaqe e madhe pyjore është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Ndërkohë që në orët e mbrëmjes zjarri ka përparuar duke rrezikuar dy objekte.


Një banesë dhe një lokal që rrezikohen ndodhen pak metra larg zjarrit, ndërsa zjarrfikësja vijon luftën me flakët, por terreni është i vështirë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas