Kronika

Zjarr i madh në Dhërmi, rrezikohen edhe objekte


               Publikuar në : 22:25 - 19/07/18 |
mapo.al

Një sipërfaqe e madhe pyjore është përfshirë nga flakët pasditen e sotme. Ndërkohë që në orët e mbrëmjes zjarri ka përparuar duke rrezikuar dy objekte.


Një banesë dhe një lokal që rrezikohen ndodhen pak metra larg zjarrit, ndërsa zjarrfikësja vijon luftën me flakët, por terreni është i vështirë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas