Kryesore

“Zhytje dhe pastaj lart”: Saimir Tahiri poston një video me të birin


               Publikuar në : 11:25 - 18/08/18 |
mapo.al

Edhe pse nën hetim, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri duket i relaksuar. Ai vazhdon të postojë foto dhe video nga pushimet e tij.


Këtë herë ai ka ndarë një tjetër moment nga pushimet e verës që po kalon së bashku me të birin, Drinin.

Tahiri ka postuar një video, teksa të dy janë nën ujë, ndërkohë që shkruan se kjo është zhytja e parë e djalit.

“DT ia doli 😁 Zhytje e pastaj prape lart 💪”, shkruan ai.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas