KMR

Zhveshje dhe kokainë, brenda botës së errët të Oxford dhe Cambridge
               Publikuar në : 18:32 - 07/07/18 |
mapo.al

Oxford dhe Cambridge njihen si dy nga univeristetetmë të mira në botë, por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfarë ndodh me studentët jashtë dyerve të Universitetit duket se edhe këto institucione të mëdha nuk mund t’i kontrollojnë.


“The Sun” ka publikuar disa foto të siguruara nga studentë të këtyre Universiteteve, ku bie poshtë ai imazhi i studentëve”>studentëve të këtyre universiteteve si studentë që mësojnë dhe japin rezultate të larta.

Në fotot shihet shthurja e disa prej studentëve”>studentëve, shumica e të cilëve fëmijë të pasanikëve britanikë.

‘Festat organizoheshin çdo natë dhe shthurja në to ishte diçka e përhershme e studentëve”>studentëve të pasur, që kërkonin dëshpërimisht të argëtoheshin. Në rrugë shikoje studentë të Shkencave të Natyrës, që hiqnin rrobat nga trupi, në mënyrë aspak të natyrshme. Diku më tutje të kapnin sytë një çift studentësh që zhvishnin njëri-tjetrin në mënyrë shumë pasionante, ndërsa kokaina ishte një mall që nuk mungonte asnjëherë’, tregon ish studentja.

 

<
>
316736 316737 316738 316739 316740 316741 316742 316743 316744


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas