Kronika

Zhduken dy persona të tjerë, familjari: Vajza dhe mbesa janë larguar nga shtëpia

Dy vajza janë denoncuar si të zhdukura nga banesat e tyre në Dibër. Sipas një njoftimi nga policia ngjarja ka ndodhur në fshatin Lishan i Poshtëm.


Kanë qenë familjarët ata që kanë dhënë alarmin për zhdukjen e dy vajzave.

Më datë 03.09.2018, shtetasi D.P., vjeç, 61,  banues në fshatin Lishan i Poshtëm, kallëzon se i janë larguar nga banesa vajza dhe mbesa, shtetaset A.P., dhe Xh.Sh., vjeç 15 e 19. Po punohet për gjetjen e tyre. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër”, thuhet në njoftimin e policisë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas