Sport

Zhbllokohen shifrat, Costa kalon në avantazh Atletikon

Po luhet në Talin të Estonisë finalja e SuperKupës së Europës, ku po takohen fituesi i Ligës se Kampionëve, Real Madridi me fituesin e Europa Ligës, Atletico Madridi. Momentalisht rezultati është 0-0.

“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjesPasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas