Sport

Zhbllokohen shifrat, Costa kalon në avantazh Atletikon
               Publikuar në : 21:12 - 15/08/18 |
mapo.al

Po luhet në Talin të Estonisë finalja e SuperKupës së Europës, ku po takohen fituesi i Ligës se Kampionëve, Real Madridi me fituesin e Europa Ligës, Atletico Madridi. Momentalisht rezultati është 0-0.


“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas