KMR

Zgjidh një flutur dhe zbulo sekretin e shpirtit tënd

               Publikuar në : 14:07 - 08/04/18 |
mapo.al

Fluturat janë simbole të lashta dhe të bukura.


Ata simbolizojnë shpirtin, jetën e përjetshme dhe lidhjen e shpirtrave tanë me universin. Ky test do të zbulojë sekretet e shpirtit tuaj! Gjithçka që ju duhet të bëni është të zgjidhni një flutur!

Flutura 1

Ju jeni një person shumë i ndritur dhe pozitiv. Keni një shpirt të sinqertë dhe të ngrohtë, në të cilën ka një vend për të gjithë. Ju preferoni të kujdeseni për të tjerët sesa për veten tuaj. Universi ju këshillon t’i kushtoni më shumë vëmendje vetes.

Duke u kujdesur për veten, do të jeni më në gjendje të kujdeseni për të tjerët.

Flutura 2

Jeni një person krijues. Keni shumë talent dhe aftësi. Ju keni një shpirt të butë, edhe nëse shumë pak njerëz e dinë atë. Armiku juaj më i madh është mosbesimi në vete. Duhet të besosh në veten tënde dhe të besosh në zemrën tënde.

Flutura 3

Jeni një person shumë i ndjeshëm. Ju keni një lidhje me një botë tjetër. Keni një intuitë të fortë. Ju mund ta dëgjoni lehtë një person para jush. Jeni shumë të sinqertë, kështu që nganjëherë është e vështirë të komunikoni.

Mos u zemëroni kur njerëzit nuk mund ta kuptojnë sinqeritetin dhe ndershmërinë tuaj. Gjeni vetëm njerëz me të cilët mund të jeni krejtësisht të hapur pa frikë.

Flutura 4

Gjendja juaj ndryshon shumë shpesh. Ndonjëherë ju mund të jeni të ndjeshëm, ndonjëherë të fortë. Njerëzit bien në dashuri me ju më shpesh se bini ju në dashuri me dikë. Tentoni të shqetësoheni për çdo gjë të vogël.

Mos i kushtoni vëmendje gjërave të trishtuara. Rrethojeni veten me njerëz të mirë dhe jeta do të jetë më e bukur.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas