Kryesore

Zgjedhjet vendore, Rama publikon sloganin e ri

               Publikuar në : 20:00 - 07/09/18 |
mapo.al

Pas mbledhjes së Asamblesë së Partisë Socialiste, kryeministri Edi Rama ka bërë publik dhe sloganin e zgjedhjeve vendore që do të zhvillohen vitin e ardhshëm.


Në faqen zyrtare të Kryeministrit në Facebook, është publikuar mesazhi dhe logo që do të shërbejë për fushatën që paraprin zgjedhjet e qershorit, “E gjithë vëmendja tek ty”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas