ShowBiz

‘Zemër rri shlirë se përmas e ke një bishë’/ Geti i dedikon frazën e ‘nxehtë’, habit përgjigja e Marinës…


               Publikuar në : 14:03 - 05/11/17 |
mapo.al

Reperi i njohur Getoar Selimi ka publikuar disa ditë më parë këngën e tij të re të titulluar “Birthday”.


Protagoniste në klip është një vajzë bjonde e cila të çon të mendosh se kënga i dedikohet bashkëshortes së tij Marina Vjollcës.

Ajo e ka ndihmuar reperin duke ia promovuar klipin në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Marina ka shkruar përbri videos: “Bisha je!”

Disa vargje në këngë besohet se i dedikohen asaj pasi Geti i drejtohet me fjalët: “Zemër rri shlirë se përmas e ke një bishë”.

Dhe ajo padyshim që ia ka kthyer përgjigjen që ai ka dashur të dëgjojë.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas