ShowBiz

‘Zemër rri shlirë se përmas e ke një bishë’/ Geti i dedikon frazën e ‘nxehtë’, habit përgjigja e Marinës…

Reperi i njohur Getoar Selimi ka publikuar disa ditë më parë këngën e tij të re të titulluar “Birthday”.


Protagoniste në klip është një vajzë bjonde e cila të çon të mendosh se kënga i dedikohet bashkëshortes së tij Marina Vjollcës.

Ajo e ka ndihmuar reperin duke ia promovuar klipin në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Marina ka shkruar përbri videos: “Bisha je!”

Disa vargje në këngë besohet se i dedikohen asaj pasi Geti i drejtohet me fjalët: “Zemër rri shlirë se përmas e ke një bishë”.

Dhe ajo padyshim që ia ka kthyer përgjigjen që ai ka dashur të dëgjojë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas