ShowBiz

Zbuloni kush po e shoqëron Ledrin në pushime


               Publikuar në : 09:00 - 02/09/18 |
mapo.al

Ledri Vula ka pasur një sezoni të ngjeshur me koncerte për dy muaj rresht.


Reperi këto ditë ka vendosur që t’i lërë mënjanë angazhimet në muzikë dhe të relaksohet në plazh.

Në rrjete sociale ai ka postuar disa imazhe nga plazhi, përmes të cilave tregonte se po shijon në maksimum pushimin, por të gjithë ishin kureshtar se kush po e shoqëronte atë.

Me imazhet e fundit, Ledri ka zbuluar se po shoqërohet nga Dj Gramo, reperi Lyrical Son dhe një mik i tyre.

Dy projektet më të suksesshme të Ledrit gjatë kësaj vere janë “Princess Dianna” në duet me Lyrical Son dhe “Mike” në duet me Elvana Gjatën dhe John Shahun.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas