Kryesore

Zbuloni dietën e mirë për një dashuri… të ëmbël
               Publikuar në : 18:49 - 24/09/18 |
mapo.al

Seksi dhe ushqimi shkojnë dorë për dore dhe kjo nuk është gjë e re, duke qenë se ushqimi është thelbësor për shëndetin tonë.


Për t’u përgatitur më mirë në një takim dashurie, përveç intimos të përshtatshme për situatën, mbani mend se darkës nën dritën e qirinjve duhet t`i kushtoni vëmendje asaj që do të hani.

Këtu janë pesë ushqime aleatë të shkëlqyer për një performancë të paharrueshme mes çarçafëve.

Bananja: Përtej formës, e cila shpesh përdoret në mënyrë aluzive, ky frut është i pasur me ushqyes si vitamina B, kalium, magnez dhe minerale të tjera që japin energji.

Princi i ushqimeve afrodiziake është pa dyshim çokollata

Mjalti është gjithashtu një aleat i rëndësishëm i erosit

Speci djegës është konsideruar gjithmonë një nxitës i mirë

<
>
banane ciiiiiiiiii mjalti specii cokollate-1


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas