Auto

Zbuloni ‘Audin Q8’, një SUV i jashtëzakonshëm


               Publikuar në : 20:28 - 25/06/18 |
mapo.al

“Audi” po përqendrohet shumë në makinat SUV dhe makina e fundit që i bashkohet kësaj familjeje është “Q8”.


Ky mjet fantastik do të jetë i disponueshëm për tregun evropian pas verës së këtij viti.

Mendohet se çmimi i tij do të jetë rreth 80 000 euro.

<
>
au1 au2 au3 au4 au5 au6 au7 au8 au9 au10 au11 au12 au13 au14 au15 au16 au17 au18 au19 au20 au21 au-lajmi


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas