ShowBiz

Zbulohet sekreti i bukurisë së një prej femrave më të njohura në: ‘5 herë seks në ditë!’


               Publikuar në : 18:16 - 20/04/18 |
mapo.al

Ajo është 44 vjeçe dhe nënë e katër fëmijëve. Është e bukur, sensuale dhe sfilon me klas e hijeshi prej më shumë se 20-vitesh.


Bëhet fjalë për Heidi Klum, e cila duket se ka bërë një pakt me djallin, bukuria e saj mbetet e pandryshuar.

Për revistën amerikane “National Enquirer” një mik i saj është shprehur se, “Heidi është e bindur se seksi e mban atë të re. Ajo e bën pesë herë në ditë”.

E mesa duket ky është edhe sekreti i rinisë së përjetshme të Heidi Klum. Pasioni në shtrat forcon trupin, shpirtin dhe shërben për ruajtjen e një shëndeti të mirë.

Miku i saj ka shtuar gjithashtu se modelja bukuroshe dhe seksi është gjithmonë në kërkim të perfeksionit, ndërsa i pëlqen të eksperimentojë në shtrat.

<
>
auto_heidi61524235176 auto_heidi1-768x4321524235177 auto_C_2_fotogallery_3087454_4_image1524235077 auto_C_2_fotogallery_3087454_1_image1524235077 auto_Screenshot_81524235084 auto_Screenshot_71524235100 auto_Screenshot_61524235110 auto_Screenshot_51524235127 auto_Screenshot_41524235133 auto_Screenshot_31524235142 auto_Screenshot_21524235156 auto_C_2_fotogallery_3087454_19_image1524235082 auto_C_2_fotogallery_3087454_18_image1524235081 auto_C_2_fotogallery_3087454_17_image1524235081 auto_C_2_fotogallery_3087454_16_image1524235080 auto_C_2_fotogallery_3087454_15_image1524235080 auto_C_2_fotogallery_3087454_13_image1524235079 auto_C_2_fotogallery_3087454_8_image1524235078 auto_C_2_fotogallery_3087454_0_image1524235075 auto_C_2_articolo_3135289_upiImagepp1524235083 auto_27576089_855942664586719_8840445590400663552_n1-kxJG-U43470774345775XPI-1224x916Corriere-Web-Sezioni1524235141


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas