Kryesore, ShowBiz

Zbulohet lidhja mes ‘kaubojsit’ dhe velinës seksi që i nxori të gjitha…

Kejvina Kthella është modelja dhe një nga vajzat më të diskutuara nga mediat ‘rozë’ kohët e fundit, pasi zëvendësoi Rashelin tek emisioni “Xing” i Ermalit Mamaqit në “TV Klan”.

Ajo nuk kishte turp të zbulonte hiret e saj dhe të paraqitej si një femër tepër sensuale.

Mirëpo, ndoshta nuk e dinit se Kejvina dhe ish-deputeti kaubojs, Eduart Ndocaj, janë të njohur madje të afërm.

Në emisionin e kësaj të shtune velina zbuloi ‘pa dashje’ se e kishte kushëri ish-deputetin e Lezhëz, Eduard Ndocaj, i njohur ndryshe edhe si “kaubojsi”.

Në momentin që në emisionin po zhvillohej një lojë, me fotot e personazheve të njohur, Kejvina ka thënë se, Eduart Ndocaj është kushëriri i saj.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas