Kronika

U gjet i vrarë jashtë automjetit të braktisur, kush është i riu që u gjet në Shkodër


               Publikuar në : 15:51 - 01/09/18 |
mapo.al

Policia e Shkodrës ka identifikuar personin që u gjet i vrarë mesditën e sotme në zonën e Livadhes në periferi. Viktima është Arjan Ferracaku, 31 vjeç.


Ai është gjetur jashtë një automjeti që u gjet i braktisur në një zonë në periferi të qytetit. Bëhet me dije se makina është e djegur dhe se ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Ferracaku është pronar i dy bizneseve, lokale në Velipojë dhe babai i dy fëmijëve.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas