Kronika, Kryesore

U gjet i vrarë jashtë automjetit të braktisur, kush është i riu që u gjet në Shkodër

Policia e Shkodrës ka identifikuar personin që u gjet i vrarë mesditën e sotme në zonën e Livadhes në periferi. Viktima është Arjan Ferracaku, 31 vjeç.


Ai është gjetur jashtë një automjeti që u gjet i braktisur në një zonë në periferi të qytetit. Bëhet me dije se makina është e djegur dhe se ngjarja ka ndodhur gjatë natës.

Ferracaku është pronar i dy bizneseve, lokale në Velipojë dhe babai i dy fëmijëve.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *