Kryesore, Media

Zbulohet emisioni i ri që do drejtojë Eni Vasili në Top Channel

“Open” do të jetë emisioni i ri politik që do të nisë së shpejti në Top Channel, nën drejtimin e gazetares dhe moderatores së njohur Eni Vasili.


Emisioni politik i drejtuar nga Eni Vasili do të ketë një logo të re, ndërkohë që edhe studioja ku do të zhvillohet debati politik do të jetë një tjetër surprizë e këtij sezoni televiziv në Top Channel.

PasPara

1 koment

  1. Do ishte mirë që emisioni të titullohet “cluzë”. E dini pse? Sepse në televizionet tona janë të hapura të gjitha ç’bëmat! . Njatjeta.
    Imorali moralist

Leave a Reply to Imorali Moralist Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas