Media

Zbulohen pushimet e Zhejit me kampionin e Europës

Siç kemi njoftuar ne datat 11 -12 gusht, kampioni i Europes Evis Bici, është i ftuar në “LURA 2”, në Gjirin e Lalzit do të sjellë shumë supriza për të gjithë sportdashësit, ku vec Ervis Bicit, do të ketë edhe dhjetëra të ftuar të tjerë.


Prej vitesh sportisti shqiptar Ervis Bici po shënon suksese në Itali në një sport të vështirë si është Muai Tai.

Ndërkohë zbuluam se Evisi ka ardhur në Shqipëri dhe po stërvitet për eventin.

Sot është parë në shoqërinë e analistit Artur Zheji pikërisht në Gjirin e Lalzit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas