Auto

Zbulohen fotografitë e reja të ‘BMW Z4’ para premierës botërore

Fotot e para zyrtare tregojnë versionin e “Z4 M40i”, i cili thuhet se ka një motor prej rreth 385 kuaj fuqi.


Pjesa e pasme e “BMW Z4 M40i” zbukurohet nga një grup i hollë dritash dhe një maskë e integruar në fund të derës së pasme.

Ndryshe nga fotografitë që u zbuluan gjatë fundjavës së kaluar, ku elementet dekorative të makinës janë të zeza, detajet e tjera të stilit të kësaj “BMW Z4” janë në ngjyrë metalike.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas