ShowBiz

Zaimina Vasjari nuk njihet pa make-up, dalin pamje befasuese

Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari është një nga femrat shqiptare më sexy.


Daljet e saj janë mbresëlënëse dhe për më tepër kur e ndajnë afërsisht tre muaj nga lindja e vajzës së parë Khloe.

Zaimina që pej fillimit ka qënë ndër më të lakuarat si femrat me trup të hatashëm. Po aq magjepse duket edhe kur shfaqet ma grim.

Ndonëse nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë të pa kuruar, Zajmina edhe kur vjen krejtësisht natyrale në fotot e Instagramit, ka një hijeshi të veçantë.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas