ShowBiz

Zaimina apo Luana…? Kujt i shkon më shumë fustani i bardhë?

               Publikuar në : 22:18 - 01/11/17 |
mapo.al

Që të dyja janë dy femra superseksi që kujdesen për paraqitjen.


Por në një vend të vogël si ky i yni, ndodh që dy të njohura të veshin të njëjtin fustan, siç e pamë këtë fundjavë Luana Vjollcën dhe Zaiminën.

Në puntatën e parë të emisionit të saj më të ri “Shiko kush luan”, Luana u shfaq me një fustan të bardhë dhe të hapur në pjesën e gjoksit.

Por me të njëjtin fustan identik shfaqet edhe Zaimina në një nga fotot e shumta të saj në Instagram.

Nuk po përpiqemi të themi se kush ka kopjuar kë, por nëse do t’ju duhet të zgjidhnit mes këtyre bukurosheve, kë do të veçonit?!KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas