ShowBiz

Young Zerka nuk e fsheh më: Të ishte për mua, isha lidhur me …

Në mediat rozë shqiptare ka qarkulluar prej disa ditësh një lajm që flet për një romancë të re mes dy këngëtarëve.


Bëhet fjalë për një lajm-thashethem ku flitet për lidhjen e këngëtarit Young Zerka me Ronela Hajatin. A ka të vërtetë në këtë lajm

“Nuk jemi të lidhur”, tha Young Zerka në Top Show Magazine këtë të mërkurë.

A do t’i pëlqente që ky lajm të ishte i vërtetë dhe të lidhej me të?

“Po patjetër! Yll bote është ajo, por edhe shkojmë shumë bashkë”, thotë ai.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas