Sport

Ylli i Premier League bie pre e hajdutëve, kërkon ndihmë në rrjetet sociale


               Publikuar në : 23:15 - 09/09/18 |
mapo.al

Mbrojtësi i cili aktivizohet në radhët e Wolverhampton ka rënë pre e hajdutëve mbrëmjen e djeshme, por ajo që ka bërë çudi ka qënë objekti që kanë marrë … gomat e makinës.


Po po është vetë Bennett i cili ka denoncuar vjedhjen e 4 gomave të makinës së tij BMW e cila kushton rreth 60 mijë funte. Përmes rrjeteve sociale ai ka kërkuar ndihmë nga ndjekësit e tij për të identifikuar dhe dorëzuar në dorën e tij 4 disqet e makinës së tij.

Epo edhe yjet e futbollit anglez i ka kapur kriza ekonomike.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas