ShowBiz

Ylli i pornos që deklaroi se kishte bërë seks me Trump, është divorcuar
               Publikuar në : 14:23 - 15/07/18 |
mapo.al

Stormy Danels nuk është më e martuar. Kjo pas deklaratës së policisë që e arrestoi disa ditë më parë dhe e liston atë si beqare.


Daniels ishte martuar me Glendon Miller Crain në janarin e vitit 2015 por nuk është raportuar më parë për ndarje mes çiftit.

Sipas raportit të policisë, Daniels nuk është më e martuar.

Aktorja e filmave pornografikë u arrestua të enjten herët në mëngjes në një klub striptizmi në Ohajo.

Avokati i Danielsit tha se kërcimtarja akuzohet se i ka lënë klientët ta prekin, në kundërshtim me ligjin e shtetit.

Akuzat ndaj saj ranë shpejt dhe ajo u lirua.

Ajo e ka hedhur në gjyq presidentin Trump dhe ka kërkuar zhvlerësimin e një marrëveshjeje për mos dhënie informacionesh, të cilën ajo e nënshkroi disa ditë para zgjedhjeve presidenciale të 2016.
2-140

3-50

4-19

1-425 (1)


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas