Sport

Ylli i Francës ‘gjuan’ vajzat shqiptare, Mbappe ndjek modelen në Instagram

Kylian Mbappe është një nga futbollistët më të mirë në botë. Përveçse një futbollist i shkëlqyer ai ka treguar se është një njeri me zemër të madhe, pasi dhuroi të gjithë të ardhurat që fitoi në Botëror 2018 për fëmijët në nevojë.


Së fundmi ylli i ‘gjelave’ ka treguar se ka një simpati të veçantë për femrat shqiptare dhe këtë e tregon më së miri dhe veprimi i tij i fundit. 19-vjeçari francez i ka bërë follow në Instagram modeles shqiptare, Lorena Haliti.

Lorena Haliti, jeton prej vitesh në SHBA dhe u bë e njohur pasi fitoi çmimin ‘Miss Idaho Teen’.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas