ShowBiz

Yffff… Arusha mbi krevat, tufa eurosh, dhurata të shtrenjta… kush e mbulon në luks ‘Zogun e Tironës’?
               Publikuar në : 23:05 - 01/11/17 |
mapo.al

Hermes Nikaj është padyshim një nga personazhe më të komentuar në showbizin shqiptar.


Ai ka rënë në sy për shkak të pamjes dhe tipit të tij të veçantë.

I njohur ndryshe dhe me nofkën “Zogu i Tironës”, Hermesi ka rënë në sy kohët e fundit për jetën e tij luksoze në profilin e tij në Instagram.

Hermesi rrethohet nga dhurata të shtrenjta, në foton e fundit të postuar. Eurot janë ato që e plotësojnë pjesën tjetër të pamjes.

Surprizuesin/en e dhuratave të shtrenjta ai nuk e ka bërë publik.loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas