ShowBiz

Yffff… Arusha mbi krevat, tufa eurosh, dhurata të shtrenjta… kush e mbulon në luks ‘Zogun e Tironës’?

Hermes Nikaj është padyshim një nga personazhe më të komentuar në showbizin shqiptar.

Ai ka rënë në sy për shkak të pamjes dhe tipit të tij të veçantë.I njohur ndryshe dhe me nofkën “Zogu i Tironës”, Hermesi ka rënë në sy kohët e fundit për jetën e tij luksoze në profilin e tij në Instagram.

Hermesi rrethohet nga dhurata të shtrenjta, në foton e fundit të postuar. Eurot janë ato që e plotësojnë pjesën tjetër të pamjes.

Surprizuesin/en e dhuratave të shtrenjta ai nuk e ka bërë publik.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas