ShowBiz

Xhesika Polo më sensuale se kurrë, publikon foto me bikini

Ditën e sotme,këngëtarja e ‘Turn me on’,’Fati jemi ne’ etj Xhesika Polo, i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram, në të cilën ka publikuar foto me bikini.

Duke marrë shkas nga këngëtarja Ronela Hajati e cila publikoi një foto me bikini pa prekur nga photoshopi dhe filtrat edhe Xhesika e ka bërë sot një gjë të tillë.Ajo ka publikuar foto me bikini nga pishina, në përshkrimin e të cilës shkruhej:

’Askush nuk është përfekt! Duke u munduar të dukemi sa më ideal për sytë e publikut harrojmë të jemi të vërtetë…Kjo është një foto E VERTETE.Nuk paska gjë më të bukur se të jesh rehat në lëkurën tënde.(Shtysë për të postuar këtë foto mu bë Ronela Hajati me postimet e saj të fundit.)

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas