ShowBiz

Xhensila pozon më e bukur se kurrë, por Besi ka diçka për t’i thënë!


               Publikuar në : 14:00 - 10/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në javët e fundit të shtatzënisë së saj


Ajo ka publikuar disa foto në rrjete sociale ku duket mjaft e bukur me një fustan të gjatë gati për një event.

Por nuk mund të shpëtonte pa rënë në sy as komenti i aktorit Bes Kallaku, i cili ka shkruar: “Zbrit poshtë se kam një orë që të pres lëri fotot.”

Padyshim të gjithë meshkujt kanë të tilla probleme kur partneret e tyre bëhen gati për evente.

<
>
ddd_1525949034-6404281 fg_1525949026-8362426 qw_1525949130-7653127 Besi-xhensila xhensila2 auto_bes_Kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj11523286578 auto_auto_Bes_kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj_dasma1504556057-650x3581510577249 xhensilaaa auto_xhensila_myrtezaj_1509547798-41584581509551991 auto_Xhensila_Myrtezaj21509551990 auto_xhensila-dhe-besi_1500747414-57917271500749149 auto_Xhensila1504715570 auto_xhensila21505677249 xhensila-crop auto_xhensila11505677248 xhensila besi-xhensila

 


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas