ShowBiz

Xhensila Pere djeg instagramin, publikon foto +18

Ish Miss Shqipëria dhe ish banorja e Big Brother  ka goditur sërish me publikimet e saj provokuese.


Këtë herë Pere ka shkuar përtej asaj që mund të pritej. Ju ka treguar të gjithëve gjoksin e saj

Ajo mban veshur një këmishë të lagur të ngjitur pas trupit, çka I bën të duket si në pëllëmbë të dorës gjithçka.

Menjëherë pas këtyre pozave mjaft ndezëse, Xhensila ka marrë dhe njëherë vëmendjen e medias.

xhe

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas