ShowBiz

Xhensila fotografohet për herë të parë me Ajkën!


               Publikuar në : 15:15 - 11/11/18 |
mapo.al

Xhensila Myrtezaj u bë nënë për herë të parë në korrik të këtij viti duke sjell në jetë vajzën, Ajka.


Deri më sot nëna e re nuk ka publikuar asnjë foto të vogëlushes e madje as nuk është fotografuar ndonjëherë së bashku me të.

Bordo.al ka siguruar disa foto paparazzi ku shihet këngëtarja teksa shëtit në zonën e Liqenit artificial në Tiranë së bashku me të bijën 4 muajshe dhe një zonjë tjetër.

Ajka shihet e veshur me një veshje të bardhë e kapuç në kokë e madje në njërën nga fotot Xhensila shihet edhe duke ushqyer të voglën.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas