ShowBiz

Xhemin nuk e kishim parë kaq sensuale!

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese.


Këtë herë ajo ka publikuar në story një foto ku shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Ndonëse ka patur probleme me rrjete sociale duket se tashmë Xhemi nuk ka problem të ndajë me ndjekësit e saj pjesë nga përditshmëria.

<
>
xhemi shehu Xhemi-Shehu-sexy 2017-04-06-14_45_52-SunWellnessCenter-@xhemi.shehu-•-Instagram-photos-and-videos xhemi-shehu-2 xhe_1524564771-3651180
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas