ShowBiz

Xhemi Shehut i publikojnë një foto nga e shkuara, shikoni si ka qenë 10 vite më parë






               Publikuar në : 16:01 - 29/06/18 |
mapo.al

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.


Prej thuajse një jetë në ekran ajo ka pësuar shumë transformim.

Moderatori Isli Islami ka ndarë në Instastoryn e tij një foto të Xhemit,  të realizuar në vitin 2008.

Në atë kohëmoderatorja e ‘Portokalli’  ishte brune dhe me vetulla super të holla. Vlen për t’u theksuar se në atë kohë Xhemin duket se nuk ka vuajtur as nga oreksi.

‘Tablo: ‘Masakra e një pule’, Muza: Xhemi Shehu’ 2008’ ka shkruar Isli në postimin e tij.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas