ShowBiz

Xhemi Shehut i publikojnë një foto nga e shkuara, shikoni si ka qenë 10 vite më parë

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.


Prej thuajse një jetë në ekran ajo ka pësuar shumë transformim.

Moderatori Isli Islami ka ndarë në Instastoryn e tij një foto të Xhemit,  të realizuar në vitin 2008.

Në atë kohëmoderatorja e ‘Portokalli’  ishte brune dhe me vetulla super të holla. Vlen për t’u theksuar se në atë kohë Xhemin duket se nuk ka vuajtur as nga oreksi.

‘Tablo: ‘Masakra e një pule’, Muza: Xhemi Shehu’ 2008’ ka shkruar Isli në postimin e tij.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas