Kryesore

Xhemi Shehu nuk fshihet më, publikon foton e shumëpritur me bashkëshortin e saj


               Publikuar në : 20:15 - 09/09/18 |
mapo.al

Pavarësisht se prej vitesh është munduar ta mbaj larg mediave jetën private, moderatorja Xhemi Shehu ka surprizuar ndjekësit e saj me foton që ka publikuar së fundmi. Përmes një postimi në Instastory, Xhemi Shehu ka “zbuluar” edhe bashkëshortin e saj.


Prej disa vitesh Xhemi është martuar me bisnesmenin Ervis Sula, i cili është dhe administrator i një shtypshkronje në Tiranë. Publiku e njeh bashkëshortin e Xhemit vetëm nga fotot e shkrepura nga paparacët në eventet ku çifti ka qenë krah njëri-tjetrit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas