Humor, Kryesore

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë

Thonë se xhelozia është një sëmundje.


Askush nuk është imun prej saj.

Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë.

Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe do e kuptoni.

Të paktën të gjithë jemi njësoj.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas