Humor

Xhelozinë e kemi në gjak: Këto foto do ju shkrijnë


               Publikuar në : 15:23 - 08/12/17 |
mapo.al

Thonë se xhelozia është një sëmundje.


Askush nuk është imun prej saj.

Këto foto e provojnë shumë mirë diçka të tillë.

Shijoni koleksionin e Daily Mail dhe do e kuptoni.

Të paktën të gjithë jemi njësoj.CLOSE
CLOSE
Pas