Aktualitet

Vrau biznesmenin e lixhave: Policia publikon momentin e arrestimit të autorit


               Publikuar në : 10:13 - 21/03/18 |
mapo.al

Ky është autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit të lixhave në Dibër, Elsi Kosiqi, 32 vjeç.


Ngjarja e rëndë ndodhi vetëm një ditë më parë në orët e para të mëngjesit, ku i riu, babai i tre fëmijëve u gjet i vrarë me tre plumba në gjoks në oborrin e shtëpisë së tij, ndërsa po mbyllte portën e shtëpisë, pasi kishte parkuar mjetin e tij tip “Benz”.

Ndërkohë, policia mundi të identifikojë dhe të arrestojë vetëm disa orë më vonë autorin e dyshuar të krimit, Mahmut Gega, banues në njësinë administrative Shupenzë.

Polociia ka publikuar edhe momentin kur autori është shoqëruar në ambientet e policisë, ndërsa është transportuar me furgonin e policisë drejt komisariatit, i shoqëruar nga forca policie.

Dyshohet se ngjarja ndodhi për motive të dobëta.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas