Aktualitet

Vrasja në Tropojë, arrestohet Safet Riza


               Publikuar në : 21:52 - 06/04/18 |
mapo.al

Safet Riza është arretuar nga policia në orët e mbrëmjes pasi dyshohet se ka vrarë sot një 25-vjecçr në fshatin Luzhë në Tropojë.


Sipas policisë, viktimë ka mbetur shtetasi R.A., 25 vjeç.

“Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe nga veprimet paraprake  ka rezultuar  se shtetasi R.A i cili po kulloste  bagëtitë  në fshatin Luzhë dyshohet se është vrarë me armë zjarri automatik, për motive të dobëta, nga shtetasi S.R., 23 vjeç, banues në Luzhë”, sqaron policia.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas