Kronika

Vrasja në Shkodër, Xhafaj mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë: Do largohen të paaftët

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Shkodër ku mbeti i vrarë biznesmeni 30-vjeçar, mësohet se Fatmir Xhafaj ka mbledhur bordin drejtues të Ministrisë së Brendshme dhe të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

“News 24” raporton se Xhafaj ka kërkuar të merren masa të ashpra reaguese, dhe ka bërë apel për angazhim maksimal të policisë.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas