Kryesore

Vrasja në Shkodër, ironia e djalit të Berishës me Sandër Lleshin…
               Publikuar në : 22:26 - 14/11/18 |
mapo.al

Vrasjen që tronditi Shkodrën paraditen e sotme ku një persona mbeti i vrarë pas një breshërie plumbash në kokë teksa pinte kafe, e ka komentuar edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha.


Në një postim në story të Instagram, Shkëlzen Berisha, shkruan me ironi se tani e kuptoi urdhrin e zv/ministrit të ri të Brendshëm për ta pirë kafen në zyrë.

“Pas bresherive te plumbave ne Shkoder kuptova urdherin e zv/min pse kafja duhet pire ne zyre dhe jo ne pazar,” shkruan ai.

46219243 2215856411960519 447616625391173632 N

Kujtojmë se zv/ministri i Brendshëm Sandër Lleshi si urdhër të parë ndaj administratës ka dhënë ndalimin e pirjes së kafes në orarin zyrtar të punës./BW/


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. SIKUNDER KEMI MESUAR NE SHKOLLE UNE DHE BABI I SHKRUAR YTI THONE SE DOBICAT JANE TE ZGJUAR SE NGJITJA NDOTH NE PIKUN E ORGAZMES HARROVA DHE NJE GJE TJETER DOBICAT BEJNE FEMIJE DHE ME KUSHERIRAT

    Përgjigju ↓
Pas