Kronika

Vrasja e Fatbardh Licit, flet vëllai: Shteti bashkëpunon me bandat, do i drejtohemi Strasburgut


               Publikuar në : 15:00 - 02/09/18 |
mapo.al

Vëllai i Fatbardh Licit, i vrarë pak kohë më parë në Shkodër ka thënë se shteti po bashkëpunon me bandat kriminale dhe se ata janë të ngujuar. Mustafa Lici shprehet se pas vrasjes së biznesmenit dje, policia ka shkuar dhe i ka marrë me forcë djalin e ngujuar.


“Shteti po bashkëpunon me bandat kriminale. Pas vrasjes se Ferracakut kane ardh kan marre ne banese djalin 15 vjeç te ngujuar. Jemi ne trysni nga bandat qe kane bere para me leket e krimit. Ne kemi 3 jave te ngujuar jo nga bandat po nga shteti.

Per cdo vrasje po manipulohen provat. Sa ndodh ngjarje ne Shkodër kapen personat e kesaj familje. Do i drejtohemi Strasburgut. Nuk ka trembin as shteti as bandat. Qëndrojmë te ngujuar se e kemi kuptuar se ky shtet po lufton ndaj nesh”- ka thënë ai.
vijon…


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas