Aktualitet

‘Vrasësi’ John Alite nuk po ikën nga Shqipëria
               Publikuar në : 16:05 - 06/07/18 |
mapo.al

John Alite, një nga shqiptarët më të njohur në botë, për të shkuarën e tij famëkeqe, është akoma në vendin tonë.


Ish-krahu i djathtë i Gotit dhe një nga vrasësit më të rrezikshëm, është duke pushuar në Shqipëri dhe ndodhet në Sarandë në një nga hotelet më luksoze të vendit siç është ‘Bougainville’.

Image


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas