Sport

Vonohet fluturimi, lojtarët e Liverpulit e nisin lojën… në pistën e avionëve

Liverpul nuk ka mundur dot të udhëtojë në kohë për në Nju Xhërsi.


Kjo pasi udhëtimi i tyre u vonua pak dhe lojtarët nuk e kanë çuar dëm kohën duke luajtur futboll në pistën e avionëve.

Ndërkohë lojtari Xhejms Milner ka bërë një shaka me shokun e tij të ekipit Vand Dijk duke thënë:

“Shtyrja e fluturimit nënkupton që do të luaj me mbrojtësin e dytë më të shtrenjtë në botë”, duke nënkuptuar se mbrojtësi i parë është U.S Air Force, avion luftarak amerikan.

Burimi: http://www.panorama.com.al/sport/vonohet-fluturimi-lojtaret-e-liverpulit-nisin-te-luajne-ne-pisten-e-avioneve/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas