Kronika

Vlorë/ Manovra e gabuar në qendër të qytetit i kushton shoferit… përmbysjen e makinës

Shpejtësia tej normave të lejuar dhe manovrimi i gabuar ka bërë që një automjet të përmbyset në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë.

Pak çaste pas aksidentit në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit dhe ambulanca, e cila ka dërguar drejtuesin e mjetit për në spital ku ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit është jashtë rrezikut për jetën, por nuk mund t’i shpëtojë ndëshkimit për drejtim të gabuar të mjetit të tij.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas