Kronika

Vlorë/ Manovra e gabuar në qendër të qytetit i kushton shoferit… përmbysjen e makinës


               Publikuar në : 19:06 - 01/08/18 |
mapo.al

Shpejtësia tej normave të lejuar dhe manovrimi i gabuar ka bërë që një automjet të përmbyset në lagjen “29 Nëntori” në Vlorë.


Pak çaste pas aksidentit në vendngjarje kanë mbërritur forcat e rendit dhe ambulanca, e cila ka dërguar drejtuesin e mjetit për në spital ku ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit është jashtë rrezikut për jetën, por nuk mund t’i shpëtojë ndëshkimit për drejtim të gabuar të mjetit të tij.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas